רכשו את אותה העדשה בדיוק רק בשמה המקורי, וחסכו בענק!
רוכשים עדשות מגע של מותג פרטי ?
כולם אוהבים להזמין עדשות ב LENS.
מעכשיו ניתן בקלות לזהות מיהן העדשות שאתם רוכשים ברשתות הפארם והאופטיקה, בשמן המקורי, ולרכוש אותן במחיר אטרקטיבי יותר וגם לקבל אותן עד הבית במהירות ובקלות.
כיצד אדע מהן העדשות שלי בשמן המקורי?
לנוחיותך בחר באחת מהאופציות הבאות:
אפשרות 1
1
שלחו לנו תמונות של אריזת עדשות המגע שלכם ואנו
נשלח לכם לינק לעדשה המקורית בהקדם האפשרי
נא לשלוח תמונות ברורות של חזית האריזה ושל הצד
עליו מופיעים הפרמטרים של העדשה
שלחו באמצעות:
מייל
ווטסאפ
העלאה
חזית
צד
אפשרות 2
2
בחרו את הפרמטרים של העדשות שלכם בעזרת השאלון הקצר הבא ותופנו מיידית למוצר המקורי:
1
2
3
4

אותן העדשות בדיוק, בפחות כסף

האם אתה קונה עדשות המגע של מותג פרטי ברשתות הפארם או האופטיקה?

ובכן, אנו מחזיקים את אותן העדשות בדיוק, רק שהן מוצגות תחת שם היצרן המקורי שלהן. מה ההבדל? האריזה בלבד! אבל זה לא הכל - אתם יכולים לקבל את העדשה המקורית במחיר טוב יותר מהמחיר שאתם משלמים על מותג פרטי. בנוסף, השירות שלנו סופר ידידותי, המשלוח מהיר להפליא ואנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר. לכן, הזמנת עדשות מגע מאיתנו היא ללא ספק הבחירה הנכונה.

עדשות לניסיון - לבטחון שלך

עם ביצוע ההזמנה יש לציין כי בחרת לנסות את העדשות המקוריות על פני המותג הפרטי (ע”י ציון המשפט: “ניסיון מותג פרטי” ב’הערות’ שבעגלת הקניות) ואנו נדאג לשלוח לך מספר עדשות מאותו הסוג לניסיון עוד לפני פתיחת האריזה. כך שיהיה לך הבטחון שבמידה ויהיה הרצון מצידך, ניתן יהיה להחזיר אלינו את האריזה הסגורה ולקבל החזר כספי מלא.

שאלות ותשובות
איך יתכן שעדשות מותג פרטי זהות לעדשות של מותג אחר?

הרגולציה בישראל מקשה מאוד על יבוא עדשות מגע מחו"ל. לכן, יש כיום בישראל רק ארבעה יבואנים של עדשות מגע. ארבעת היבואנים האלו משווקים את כל עדשות המגע הנמכרות בישראל - גם של המותגים הבינלאומיים וגם של המותגים הפרטיים. כל עדשות המגע הנמכרות בישראל - בין אם של מותג פרטי ובין אם של מותג בינלאומי - מגיעות מאותם ארבעה ספקים. מה זה אומר במילים פשוטות? שלעדשה של המותג הפרטי יש על המדף אח תאום בזהותו המקורית (ואצלנו תוכלו לרכוש אותו בחיר הרבה יותר אטרקטיבי). עוד על כך ניתן לקרוא במאמר הבא

מה אם בכל זאת ארגיש שוני בין העדשות?

לאחר שבדקנו מהי העדשה שבה אתם משתמשים היום והמלצנו על העדשה המקבילה, אין סיכוי שיהיה הבדל ביניהן מהסיבה הפשוטה שמדובר באותה עדשה בדיוק. במידה ובכל זאת תרגישו הבדל ניתן להיעזר בכל אחת מהאפשרויות הבאות:

  • אנו מצרפים לכל משלוח כזה מספר עדשות מאותו הסוג בדיוק, לניסיון. במידה ומאיזושהי סיבה לא תהיו מרוצים, ניתן יהיה להחזיר אלינו את האריזה הסגורה ולקבל החזר כספי מלא. נא לציין את המילה "ניסיון" באיזור ההערות בעגלת הקניות בעת הרכישה. בכל מקרה אנו נקבל אריזות סגורות בחזרה בטווח של עד חודש ימים מקבלת ההזמנה ותוכלו ליהנות מהחזר כספי מלא תמורתן.
  • יתכן ונפלה טעות אנוש ולא קיבלתם את המספר המדוייק - דברו איתנו על מנת שנוודא האם מדובר בטעות.
  • דברו איתנו בכל מקרה ואנו נסייע בכל עניין.

מה לעשות אם גם מהעדשה הנוכחית שלי אני לא מרוצה ב 100%?

שלחו לנו את פרטי העדשה וממה אתם לא מרוצים ואנו נציע לכם עדשה שיכולה לתת מענה על הבעיה. נשתדל גם לשלוח עדשות לניסיון לפני פתיחת האריזה כדי שתוכלו לדעת בוודאות שאתם מרוצים או לחילופין להחליף את האריזה באחרת.

Whatsapp